Değerli Üytelerimiz,
3 Mayıs çarşamba günü akşamı Fulbrigt - Humphrey - YES Mezunları ile ABD İstanbul başkonsolosluğu ortak projesi olan Alumni Mentorship projemizin kapanış kokteklini ABD Başkonsolosu Sayın Julie Eadeh'in rezidansında gerçekleştireceğiz. Bu projede görev alan bütün mentorlerimiz ile 3 ay boyunca gerçekleştirdiğimiz pilot projemizin çıktılarını paylaşacağımız bu etkinlik sadece projede görev alan üyelerimize yöneliktir.
İleriki dönemlerde farklı projelerde bir arada olmak dileğiyle...
Saygılarımızla,
![](http://www.fulbrightalumni.org.tr/myimages/4ee97faa-db5b-4a26-9d9b-714639777692.JPG)
![](http://www.fulbrightalumni.org.tr/myimages/2fbb02b5-65d8-4f26-8880-a1862714b7b6.JPG)
![](http://www.fulbrightalumni.org.tr/myimages/a29e96b7-39bb-4659-b83b-1ea368beefd7.JPG)